• +420 723 576 205
  • info@robopal.cz

Policové regály


Policové regály

 

Policové regály jsou stavebnicový regálový systém určený pro ukládání nepaletovaného, volně loženého zboží, archivních krabic, šanonů či přepravek. Základními prvky regálové konstrukce jsou rámy a police. Policový regálový systém je obvykle konstruován pro výšky do 11 m a pro zatížení jedné police regálu od 50 do 900 kg.

Policové regály a oblast využití

Příčné (horizontální) police jsou k dispozici v libovolných délkách a hloubkách. Dodáváme výrobky předních evropských producentů. Tento systém dodáváme i v pojízdném provedení, kdy je celý regálový systém umístěn na podvozku, jež pojíždí v kolejišti na podlaze. Tento systém umožňuje zvýšit kapacitu skladu až téměř na dvojnásobek ve srovnání s policovým regálem, jež je fixován k podlaze. Jsou vhodné pro jednoduché i podlažní sklady v kombinaci s paletovými regály nebo mezipatry.

Policové regály jsou vhodné především pro kancelářské prostory, dílny, sklady drobného materiálu, archívy, prodejny a podobně.

Cena policových regálů

Cena policového regálů je individuální a při kalkulaci ceny policových regalů je třeba zvážit následující atributy - výška policového regálu, hloubka policového regálu, plocha skladu pro policové regály, počet a rozměr polic v policovém regálu a typ materiálu, který se bude do policového regálu ukládat.