• +420 723 576 205
  • info@robopal.cz

Konzolové regály

Konzolové regály jsou regálovým systémem určeným pro skladování dlouhého materiálu při využití jednostranného či oboustranného konzolového regálu. Základními prvky regálové konstrukce je základní sloup s patní konzolí a konzole. Délka konzol konzolového regálu je od 600mm do 2500mm. Konzolový regálový systém je obvykle konstruován pro výšky do 9 m a pro zatížení jedné konzole konzolového regálu od 50 do 2500 kg.

Konzolové regály - oblast využití

Dodáváme výrobky předních evropských producentů. Konce konzol konzolových regálů lze doplnit o odnímatelné koncové zarážky, které jsou za příplatek součástí nosu konzole. Do konzolového regálu lze také dodat dřevotřísku, rošty nebo vany, a také lze konzolový regál doplnit střešní konstrukcí.

Konzolové regály jsou vhodné především pro skladování ocelových profilů, trubek, dřevotřískových desek, plechů a dlouhých neskladných materiálů.

Cena konzolových regálů

Cena konzolového regálů je individuální a při kalkulaci ceny konzolových regalů je třeba zvážit následující atributy - výška konzolového regálů, délku konzole konzolového regálu, plocha skladu pro konzolové regály, délku skladovaného materiálu v konzolovém regálu.