• +420 723 576 205
  • info@robopal.cz

Archivní regály

Archivní regály jsou stavebnicový regálový systém určený pro ukládání nepaletovaného, volně loženého zboží, archivních krabic, šanonů či přepravek.

Základními prvky regálové konstrukce jsou vodící kolejnice, které se zpravidla instalují:

  • při výstavbě do podlahy
  • formou falešné podlahy, která se externě položí na vaši stávající podlahu, do které se zapustí vodící kolejnice bez narušení vaší podlahy

Dále následuje kovový podvozek. To je hlavní nosná část, která se jednoduše usadí na již položené vodicí kolejnice. Pro přístup k uložené informaci lze posuvné regálové moduly bez námahy přesunout pomocí ručního kola s řetězovým převodem.

Na tyto kovové podvozky lze namontovat nástavbu dle vašich požadavků – výška rámu, rozměr polic a podobně.

Archivní regálový systém je obvykle konstruován pro výšky do dvou metrů (na individuální požadavek i více) a pro zatížení jedné police regálu od 50 do 200kg.

Archivní regály a oblast využití

Archivní regály umožňují vytěžit maximální množství skladovací kapacity.Výšku a délku regálu lze volit a kombinovat tak, aby bylo docíleno optimálního využití vašeho prostoru. Tento systém je posuvný, čímž v porovnání s použitím stacionárních regálových sestav zpravidla zdvojnásobuje úložnou plochu ve vašem archivním nebo skladovém prostoru. Archivní kovový regál podporuje všechny standardní metody archivace a může být vybaven řadou různých doplňků. Pro přístup k informacim lze posuvné regálové moduly bez námahy přesunovat pomocí ručního kola s řetězovým převodem a, pokud je požadováno, lze je také pro větší bezpečnost uzamknout.

 

Archivní regály jsou vhodné především pro sklady určené k archivaci krabic a šanonů.

Cena - archivní regály

Cena archivních regálů je individuální a při kalkulaci ceny archivních regálů je třeba zvážit následující atributy - výška archivních regálů, hloubka archivních regálů, plocha skladu pro archivní regály, počet a rozměr polic v archivním regálu a typ materiálu, který se bude do archivních regálů ukládat.